Nõustamine

Kõhu- ja gaasivalu on tabab paljusid beebisid esimestel elukuudel ja need võivad kesta kuni lapse 2-3 eluaastani. Siiski enamikel möödub see 6- ndaks elukuuks. See on raske ja kurnav periood nii emale, beebile kui kogu perekonnale kokku.

Esmaemana võib tunduda kõik väga uus ja hirmutav, ei osata ka kuskilt nõu küsida. Miks mu beebi ei maga, miks ta nutab kogu aeg, kuidas ma teda aidata saaksin ? Need on põhilised küsimused, mis igapäevaselt emad endalt küsivad. Siin kohal võivad olla lihtsad nipid, mis aitavad nutvast beebist teha õnneliku beebi.

Õnnelik beebi on õnnelik emme ja vastupidi!

Beebide fitness

E-treening + kontakt treening.

Ühekordne nõustamine

Hind 35.-

Esmane ja
korduv nõustamine

Esmane: Tasuta, Korduv: 25.-

Liisa Kull

Kogemusnõustaja

Olen kahe lapse ema (3 a ja 5 a poisid), kellel mõlemal olid väga rasked kõhuprobleemid alates sünnist, kuni 1 a -1,5 a’ni. Tegemist oli ääretult kurnava ja raske perioodiga, kus otsisin abi kõikjalt, paraku õige lahenduseni / leevenduseni jõudmiseks kulus kaua aega.

Sooviksin Sinuga jagada oma kogemust, läbiealamisi ja teadmisi, et aidata seda rasket perioodi läbi elada võimalikult valutult.

Oman Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse eriala kõrgharidust. Olen lõpetanud TLÜ beebide võimelmise ja ujutamise koolitused. Olen andnud beebidele ja emmedele võimlemistunde ning aidanud ka emmed paremasse füüsilisse vormi.

Täiendan end pidevalt uute teaduslike artiklitega ning hoian silmad lahti erinevate koolituste osas, mis võiksid anda Teile lisaväärtust.

Referentsid

[html5_shortcode_demo]

Broneering

Treeninguks palun broneeri
endale sobiv aeg.

Võtan Sinuga esimesel
võimalusel ühendust!
    Kontakt

    Kui soovid lihtsalt ühendust võtta,
    siis täida kõrvalolev vorm.

    Vastan Sulle esimesel võimalusel.